ART / Oil paintings / Oil painting 12223595
nr 1222 3595
OIL PAINTING
Signerad K Törnqvist, archipelago, signed. Oil on canvas, 78x90, wear, damages, damaged canvas, ej ram.
Signerad K Törnqvist, Skärgård, Signerad. Olja på duk, 78x90
Condition: slitage, skador, skadad duk, ej ram
Monday December 10 2018
at 20:40:07