KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759292

nr 1575 9292

Bo-Arne Irehall, "Stilleben med gryta". Signerad. Olja på duk, 26x67 cm, yttermått inklusive ram: 36x77 cm

Utrop:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:06:54