ÖVRIGT / Diverse / Lodur 3718090
nr 371 8090
Lodur
1890-tal, urtavlan märkt 'GB', höjd: 140, bredd: la. slitage och mindre lagningar
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 15 augusti 2005
1.000 kr
550 kr
750 kr
1.100 kr
1.700 kr
2.100 kr