KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5202075
*
nr 520 2075
Oljemålning
1800-tal, osignerad, havsvik, 18x24
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 april 2008
kl 17:06:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 12:26:01
1
400 kr
15/4 17:48:49
2
350 kr
15/4 17:49:32
2
500 kr
21/4 10:14:57
3
650 kr
21/4 15:58:44
4
600 kr
21/4 15:59:20
4
700 kr
21/4 16:03:04
5
800 kr
21/4 16:23:48
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: havsvik marin olja oljemålning oljemålningar vatten
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
nr 520 2075
Oljemålning
1800-tal, osignerad, havsvik, 18x24
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 850 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 april 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/4 12:26:01 | 1 | 400 kr |
| 15/4 17:48:49 | 2 | 350 kr |
| 15/4 17:49:32 | 2 | 500 kr |
| 21/4 10:14:57 | 3 | 650 kr |
| 21/4 15:58:44 | 4 | 600 kr |
| 21/4 15:59:20 | 4 | 700 kr |
| 21/4 16:03:04 | 5 | 800 kr |
| 21/4 16:23:48 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: havsvik marin olja oljemålning oljemålningar vatten
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



