KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14775207
nr 1477 5207
signerad Lundh, 1962, strandbild. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 45x118 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:17:16
100 kr
150 kr