GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 4994549
nr 499 4549
Porslin
6-del, Kina 1700/1800-tal (flertalet med skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 december 2007
kl 16:12:59
200 kr
250 kr
300 kr
950 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
6