MÖBLER / Bord / Damskrivbord 6503488

nr 650 3488

Damskrivbord

Nyrokoko, längd: 105, djup: 54, höjd: 79

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 9 augusti 2010
kl 17:39:05

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.