KONST / Litografier / Färglitografi 12757207

nr 1275 7207

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 77/350. Motivet: 50x38 cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:02:37

16/9 17:20:10 1      Vinnande bud

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall