MÖBLER / Bord / Slagbord 5555543

nr 555 5543

Slagbord

1800-tal, längd: 134 (Med utfällda skivor), djup: 89, höjd: 76

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 1 december 2008
kl 17:15:28