KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914069
nr 1391 4069
1800-tal, interiör med figurer, ej signerad. Olja på duk, 22x20, yttermått inklusive ram: 35x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:52:31
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr