KONST / Litografier / Färglitografi 11811036
nr 1181 1036
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 155/190, motivet: 60x44 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:53:36
1.500 kr
1.600 kr