ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 11482178

nr 1148 2178

WATERCOLOUR

K Lindroth, Galärvarvet mot Kastellholmen, signerad och daterad -80. 35x49 cm,

K Lindroth, Galärvarvet mot Kastellholmen, signerad och daterad -80. 35x49 cm

800

SEK 400

Monday December 4 2017
at 20:25:25