KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14539002
nr 1453 9002
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Medelhav". Signerad, numrerad 29/50, Giclee fine art. Bildmått: 60x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x42 cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:51:24
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy