KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 6536107

nr 653 6107

Färgkrita

Monogramsignerad GB, pojke med segelbåtar, 34x21

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 augusti 2010
kl 19:26:15

27/8 22:29:57 1      Vinnande bud