KONST / Litografier / Grafiskt blad 12257255

nr 1225 7255

Grafiskt blad

Eva Sundberg. Signerad, numrerad 5/150, bladets mått: 27,5x36 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:51:43