KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417114

nr 1641 7114

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 124x48 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:39:02

5/9 20:43:38 1      Vinnande bud