KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11221278

nr 1122 1278

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), Purjo, ej signerad, bladets mått: 39x53

Kondition: löst blad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 augusti 2017
kl 20:46:06

8/8 20:47:52 1      Vinnande bud

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz