MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 8873566
nr 887 3566
MIRROR
Gustavian, height: 65, wear, damages.
Gustaviansk, höjd: 65
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday April 14 2014
at 19:12:30
100 kr
300 kr
Den Gustavianska stilen