KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878121

nr 1387 8121

Örjan Sätre

(f. 1952), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm

Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:03:56

Örjan Sätre

Läs mer om Ã–rjan Sätre