KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878121
*
nr 1387 8121
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2021
kl 18:03:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/3 19:55:44
1
600 kr
24/3 21:26:22
2
700 kr
29/3 17:58:31
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige örjan sätre
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49
*
Örjan Sätre
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
nr 1387 8121
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/3 19:55:44 | 1 | 600 kr |
| 24/3 21:26:22 | 2 | 700 kr |
| 29/3 17:58:31 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige örjan sätre
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49



