KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10565018
nr 1056 5018
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Stockholms slott, signerad, duk, 66x100
Kondition: Proveniens Nanny Häggs dödsbo
måndag 19 september 2016
kl 19:35:47