KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555177
nr 1255 5177
Göte Lundberg
(1875-1944), Sverige
Oljemålning, Interiör med figur, Signerad. Olja på duk, 59x29 cm
Göte Lundberg, svensk bildkonstnär född 1875, död 1944.
måndag 20 maj 2019
kl 19:59:58
Göte Lundberg
Läs mer om Göte Lundberg