![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 12044056
*
nr 1204 4056
Hans Tollsten
(1930-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 158/260. Motivet: 57x78 cm
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2018
kl 18:35:36
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hans tollsten litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40
-
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46
-
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52
*
Hans Tollsten
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
nr 1204 4056
Hans Tollsten
(1930-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 158/260. Motivet: 57x78 cm
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2018 |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hans tollsten litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40 -
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46 -
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52