KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757239
nr 1275 7239
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, "Lars Forsell - Narren tillhör sina bjällror". Signerad. Olja på pannå, 65x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:53:48
14/9 12:39:26
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler