KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11642265
nr 1164 2265
Signerad, Blomberg, 1906, modell, 135x95
Kondition: slitage, skador, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 februari 2018
kl 20:40:12
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
Stig Blomberg (1901-1970)
Gripsholmsmodell