KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915001

nr 1591 5001

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Ayurveda". Signerad. Olja på duk, 24x30cm, yttermått inklusive ram: 34x43cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 januari 2024
kl 18:21:36

22/1 18:02:47 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson