KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14423185
nr 1442 3185
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Cowz". Signerad, numrerad 16/100, Giclee fine art. Bildmått: 27. 5x38 cm, yttermått inklusive ram: 30x43 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:51:24
100 kr
150 kr