KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614516
nr 1361 4516
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, kvinna. Olja på pannå, 81x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:50:44
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)