KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568035
nr 1356 8035
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Bengt Fransson (f. 1935), Vy mot Riddarholmen. Signerad. Olja på duk, 35x27 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:55:16
1.700 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)