KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6296470

nr 629 6470

Träsnitt

2 st, signerade ML, Estland, 26x19

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 mars 2010
kl 19:05:36

14/3 20:06:52 1      Vinnande bud