KONST / Litografier / Färglitografi 15143282

nr 1514 3282

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Signerad, numrerad 154/360. Färglitografi, bildmått: 71x60 cm, yttermått inklusive ram: 85x73 cm

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 januari 2023
kl 18:44:58

6/1 10:50:56 1      Vinnande bud

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko