KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3091069
nr 309 1069
Blandteknik
Signerad, Spanskt motiv, 40x50
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
tisdag 13 april 2004
100 kr
200 kr
200 kr
350 kr
350 kr