KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13327047

nr 1332 7047

Lars Östling

(f. 1947), Sverige

Gravyr, Falu gruva. Signerad, numrerad 29/75. Motivet: 18,5x27 cm

Lars Östling, svensk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:29:51

7/6 15:48:48 1      100 kr
8/6 16:22:16 2      Vinnande bud

Lars Östling

Läs mer om Lars Östling