KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011034

nr 1401 1034

Kopia efter Franz Xaver Winterhalter. Dam med pärlcollier. Bär signatur. Olja på duk, 71x57 cm, yttermått inklusive ram: 90x78 cm

Kondition: krackeleringar, slitage

måndag 31 maj 2021
kl 20:31:38

  • Klassiska
  • 31 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska