KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338269
nr 1633 8269
Ernst Nilsson
(1892-1937), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 37x49 cm, yttermått inklusive ram: 50x62 cm
Ernst Nilsson, svensk bildkonstnär född 1892, död 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:05:34
20/7 16:19:04