KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997237
nr 1499 7237
Gunnar Greiber
(1919-2011), Sverige
Oljemålning, Människor. Signerad. Olja på pannå, 29x29 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:22:09
700 kr
800 kr
900 kr