ART / Oil paintings / Oil painting 14886192
nr 1488 6192
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Sten Birger Rudnäs (b. 1932), Sweden. Kvinna på väg. Signerad duk, outer dimensions including frame: 51x49,
OIL PAINTING, Kvinna på väg. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x49 cm
Sten Birger Rudnäs, Swedish painter, born 1932.
600
SEK 200
Monday September 5 2022
at 19:28:56
100 kr
150 kr
Sten Birger Rudnäs
Read more about Sten Birger Rudnäs