KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507087
nr 1550 7087
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv. Signerad. Olja på duk, 44z54 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:31:17
3/7 17:04:54
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg