KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243070
nr 1524 3070
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap. Signerad, daterad 1952. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 51x59 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:38:55
1.000 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers