KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16516054
nr 1651 6054
Eke Bjerén
(1943-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 74, Vinterbild. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:32:28
21/10 10:08:22
Eke Bjerén
Läs mer om Eke Bjerén