KONST / Litografier / Färgserigrafi 13567011
nr 1356 7011
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, numrerad EA I/VII, daterad 1983. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 107x80 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:02:43
26/10 15:47:00
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner