KONST / Litografier / Litografi 13163280
nr 1316 3280
Litografi
Matisse, -53, tryckt signartur, 46x39 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:12:51
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr