KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13546283

nr 1354 6283

Gravyr

Venus, 1800-tal. Motivet: 54x39 cm

Kondition: missfärgningar

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:19:45