KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14521022
nr 1452 1022
Bachanal. Signerad HW 1816. Olja på duk, 74x84 cm, yttermått inklusive ram: 87x97 cm
Kondition: uppfodrad slitage, färgbortfall
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:11:35
14/2 12:03:59
5.000 kr
28/2 17:52:00
- Klassiska
28 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska