KONST / Litografier / Färglitografi 11543527
nr 1154 3527
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Vänskap", signerad och numrerad 124/200, motivet: 34x53
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:36:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg