MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 10479606
nr 1047 9606
Linneskåp
bemålat, nutida tillverkning, (Almadora), längd: 105 cm, djup: 43 cm, höjd: 183 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:46:52
1.500 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)