KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299117
nr 1429 9117
Stig Hertzman-Ericson
(1901-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 80x62cm, yttermått inklusive ram: 94x78cm
Stig Hertzman-Ericson, svensk bildkonstnär född 1901, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 21:03:38
150 kr
Stig Hertzman-Ericson
Läs mer om Stig Hertzman-Ericson