KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12042551

nr 1204 2551

Josef Lieck

(1849-1904), Tyskland

Signerad, daterad 1905. Akvarell på papper, 29x47 cm

Josef Lieck, tysk bildkonstnär född 1849, död 1904.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 september 2018
kl 20:35:35

17/9 18:31:09 1      Vinnande bud

Josef Lieck

Läs mer om Josef Lieck