KONST / Litografier / Litografi 14717156

nr 1471 7156

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 209/330, daterad -73, interiör. Bildmått: 31x38, yttermått inklusive ram: 57x66 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:59:55

26/5 09:22:54 1      100 kr
29/5 09:26:44 2      Vinnande bud

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren