KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 10583703
nr 1058 3703
Dalahästar
6 st, höjd: 10-38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:56:17
700 kr
900 kr