MÖBLER / Möbler, övrigt / Konsol 3865475

nr 386 5475

Konsol

sent 1800-tal, valnötsfanér (skador)

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 november 2005

13/11 23:30:43 1      Vinnande bud
14/11 14:46:46 1      justering av budtak